zajęcia z angielskiego Przedszkole RozwijaMY

Angielski w przedszkolu

Angielski w przedszkolu jest prowadzony 4 razy w tygodniu metodą aktywizującą wszystkie zmysły, opracowaną na podstawie 15. lat doświadczenia pracy z dziećmi przez Elżbietę Banaś-Pasławską
 
Każdy miesiąc to inny temat zajęć, podzielony na tygodnie. A każdy tydzień to skrupulatnie dobrane i podzielone tematycznie słownictwo, które jest utrwalane w danym tygodniu, połączone z tematyczną piosenką i zabawami ruchowymi. Na koniec każdego miesiąca poszczególne słowa łączą się w zwroty i wyrażenia, które dziecko stosuje w mowie. 
 
Brzmi nierealnie? A jednak… nauka to proces, a efekty procesu nauki języka widać w Senior Zerówce i kolejnych latach edukacji w szkole — język obcy nie jest dla dzieci obcy! 
 
Podczas zajęć angielskiego nie tracimy czasu na pracę w książkach ani na kolorowanki, wykorzystujemy maksymalnie czas na zanurzenie dzieci w języku angielskim. 
 
Każde dziecko ma kontakt z językiem, początkowo przez powtarzanie, a później przez samodzielne mówienie podczas przeróżnych aktywności utrwalających słownictwo, zwroty i wyrażenia. 
 
RozwijaMy! UskrzydlaMy! We add Wings!
 
Kto prowadzi zajęcia muzyczno-ruchowe?
 
Kiedy odbywają się zajęcia?
Od poniedziałku do czwartku.
 
Ile trwają zajęcia?
30 min w każdej grupie.
 

Inne posty