Przedszkole

Tworzymy miejsce z miłości do dzieci, z szacunku do ich potrzeb i z radości bycia dzieckiem!

Miesięczne czesne w przedszkolu — 380 zł
Dzienna stawka za wyżywienie — 15 zł (śniadanie, 2. śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek).

Grupy przedszkolne

Dzieci rozwijają się w 5 grupach, podzielonych wiekowo

Dzieci rozwijają się w 5 grupach, podzielonych wiekowo:

• Maluszki 2,5-3-latki
  • Średniaki młodsze 3-latk
  • Średniaki starsze 4-latki
  • Junior zerówka 5-latki
  • Senior zerówka 6-latki

W każdej grupie pracuje wychowawczyni oraz nauczyciel wspomagający.

Jeśli w grupie jest dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, wymagającymi wsparcia dodatkowego nauczyciela, wówczas w grupie jest trzech nauczycieli.

przedszkole RozwijaMY Rajcza Elżbieta Banaś-Pasławska

Każda grupa ma swój indywidualny plan rozwoju adekwatny do możliwości wiekowych.

Dziecko rośnie razem z przedszkolem i swoim programem.

Na przestrzeni kilku lat w przedszkolu z malutkiej gąsienicy w maluszkach wyrasta piękny motyl z bajecznymi skrzydłami wyposażony w wiedzę, umiejętności, doświadczenie i pewność siebie. Motyl świadomy swojej wartości i umiejętności, gotowy, aby wyfrunąć w świat!

Dzienna stawka za wyżywienie — 15 zł
(śniadanie, 2. śniadanie,
obiad dwudaniowy, podwieczorek).

Zobacz grupy przedszkolne

W każdej grupie pracują wychowawczynie i nauczycielki.

Dzień w przedszkolu

Każdy dzień rozpoczynamy od wspólnej zabawy.

Mamy świadomość tego, że przedszkole to jedyne miejsce pracy, gdzie można sobie swobodnie potańczyć o 7:00 rano!

Poranki

•  8.30 zerówka senior zaczyna dzień od języka angielskiego, kolejno grupy mają zajęcia z języka angielskiego do 11:30
  •  9.00-11.00 to czas na najważniejsze zajęcia z naszych głównych filarów: matematyka dziecięca, odimienna metoda nauki czytania, zajęcia dydaktyczne z podstawy programowej wychowania przedszkolnego
  •  11.30-13.00 przebywamy na świeżym powietrzu

3 razy w tygodniu w każdej grupie Ciocia Łucja prowadzi zajęcia muzyczno-ruchowe a 2 razy w tygodniu każdy wychowawca prowadzi obowiązkową gimnastykę.

Czas po obiedzie

Po obiadku maluszki oraz średniaki młodsze odpoczywają na leżaczkach przy muzyce relaksacyjnej, jest to też czas na sen w ciągu dnia.

Starsze grupy: średniaki starsze, junior i senior zerówka po obiedzie ćwiczą uważność i spokój, mają czas na kształtowanie umiejętności społecznych podczas wspólnej zabawy, angażują się w prace kreatywne.

W chwilach na odpoczynek pomiędzy zajęciami w ciągu dnia mamy czas na bajkoterapię, zagadki, rozmowy o ważnych sprawach dla dzieci czy wspólny śmiech.

Na jadalni

Spotykamy się tutaj na wspólne posiłki:

• 1. śniadanie 8.30-9.00
  • 2. śniadanie 10.40-11.10
  • obiad 12.45-13.15
  • podwieczorek 15:00.

Dzienna stawka za wyżywienie — 15 zł.

Jadalnia to również miejsce, gdzie oglądamy teatrzyki, spotykamy się z ciekawymi ludźmi, nagrywamy koncerty kolęd lub organizujemy spotkania w większym gronie rodziców.

Wierzymy, że:

Każde dziecko jest wyjątkowe i podąża za swoją drogą rozwoju!

Skrzydła rosną przez całe życie (również nam dorosłym), zabraniamy ich podcinać i wiązać!

Nie ma niegrzecznych dzieci, to emocje czasami nimi rządzą! Wierzymy w trening umiejętności społecznych — rozpoznawanie, nazywanie emocji i zarządzanie nimi jest kluczową umiejętnością edukacji przyszłości.

Każde dziecko jest wyjątkowe i podąża za swoją drogą rozwoju!

Nie ma niegrzecznych dzieci, to emocje czasami nimi rządzą! Wierzymy w trening umiejętności społecznych rozpoznawanie, nazywanie emocji i zarządzanie nimi jest kluczową umiejętnością edukacji przyszłości.

Dzienna stawka za wyżywienie — 15 zł (śniadanie, 2. śniadanie,
obiad dwudaniowy, podwieczorek).