Grażyna Giewont

Psychologia to moja pasja, która towarzyszy mi od wielu lat. Każdego dnia obserwuję zmieniający się świat i nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności. W swojej pracy kieruję się założeniami rodzicielstwa bliskości.

Moim celem jest wspieranie osób, które znalazły się na zakręcie życia, szukają odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju swoich dzieci lub po prostu potrzebują życzliwej rozmowy. Kontakt z drugim człowiekiem jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji.

W przedszkolu pełnię rolę psychologa, oferując wsparcie zarówno rodzicom, jak i kadrze. Moim najważniejszym celem jest tworzenie atmosfery pełnej bezpieczeństwa i troski dla dzieci

Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków i przedszkolaka. Uwielbiam czytać, gotować i jeździć dużymi samochodami. Mam w sobie niezłomny optymizm, zawsze poszukuję rozwiązań zamiast komplikacji. Wierzę, że w każdej sytuacji można zrobić coś dobrego.

Obszary działań:

• Konsultacje psychologiczne dla dzieci i rodziców.
  • Wsparcie rodzicielstwa.
  • Terapia rodzinna.