akademia piłkarska Przedszkole RozwijaMY w Rajczy

Akademia Piłkarska Uskrzydlamy!

Mamy swój-przedszkolny klub piłkarski!

Dlaczego?
Gry zespołowe uczą współpracy, zdrowej rywalizacji, kontrolowania emocji, samodzielności, pokonywania swoich słabości i trudności, świetnie wpływają na rozwój motoryczny dzieci.

Co dają dzieciom treningi?
Uczą pozytywnej dyscypliny, uczą wygrywania w zespole, przegrywania i radzenia sobie z porażką, wytrwałości i pokonywania przeciwności. Treningi rozwijają sprawność fizyczną, koordynację ruchową, motoryką mała i dużą.

Kto prowadzi treningi?
Trenerka piłki nożnej Katarzyna Bednarek, energiczna, uśmiechnięta pełna werwy do piłkarskiej pracy z dziećmi.

Gdzie prowadzone są treningi?
W okresie dobrej pogody kwiecień- październik dzieci ćwiczą na Orliku w Rajczy w każdy piątek. W okresie zimowym od listopada do marca treningi są prowadzone na Hali Sportowej w Rajczy w każdy poniedziałek.

Podziękowania dla Pana Wójta Zbigniewa Paciorka i Pani wice wójt Honoracie Szatanik za udostępnienie obiektów gminnych na treningi.