przedszkole RozwijaMY Rajcza Elżbieta Banaś-Pasławska

Szkoła dla rodziców

Od października rusza szkoła dla rodziców prowadzona przez panią dyrektor poradni psychologiczno-pedagogicznej w Milówce. Cykliczne spotkania rodziców będą się odbywały w grupie 15 osobowej. Planujemy je w dogodnych późno-popołudniowych godzinach jako wsparcie dla rodziców w radzeniu sobie z sytuacjami trudnymi z dziećmi. 
 
Jeśli chcesz poznać techniki radzenia sobie z buntem u dziecka, trudno opanować Ci emocje swoje i dziecka, chcesz aby środowisko rodzinne było bardziej pomocne i wyrozumiałe w procesie wychowawczym Twojej pociechy to szkoła dla rodziców jest dla Ciebie! 
 
Doświadczona trenerka — mgr Dorota Omyła od wielu lat pracująca z rodziną, w sytuacjach kryzysowych i trudnych, psycholożka, terapeutka, będzie Twoim wsparciem na drodze rozwoju rodzica na 5+. 
 
Zgłoś chęć  uczestnictwa w szkole dla rodzica dyrektorowi przedszkola.

Inne posty