Święto Motyli 2024 1. edycja

Przygotowujemy się do Święta Motyli!

 
Tegoroczne przedstawienie wiosenne będzie dużym wydarzeniem oraz ogromnym przeżyciem dla naszych przedszkolaków! Przygotowujemy się do Święta Motyli!
 
Dlaczego Święto Motyli?
Podczas wydarzenia zaprezentujemy jak pięknie zmieniają się dzieci podczas całorocznej  pracy w przedszkolu. Święto Motyli to okazja do podsumowania wysiłków dzieci, ich pracy włożonej w naukę, wzrost i wysiłków nabywania nowych kompetencji.
 
Dzieci zaprezentują swoje umiejętności aktorskie, zmierzą się w meczu piłki nożnej z tatusiami oraz przypomną dorosłym co to jest tolerancja. Nie zabraknie również czasu na wspólne tańce i pląsy z rodzicami.
 
Całe wydarzenie dostarczy wielu chwil wzruszeń, dreszczyku emocji podczas zdrowej rywalizacji oraz radości z bycia razem w wyjątkowych momentach. 
 
Zapraszamy na 1. edycję Święta Motyli!
 

Inne posty